Profesjonalne cyfrowe dyktafony szpiegowskie

Dyktafony cyfrowe to dzisiaj nie tylko urządzenia do nagrywania rozmów np. podczas wywiadu, coraz częściej możemy spotkać się z małymi arcydziełami nowoczesnej technologii. Dostępna miniaturyzacja sprawiła, że możemy otrzymać produkt z życia codziennego w którym ukryto miniaturowych rozmiarów dyktafon.

Dyktafony szpiegowskie posiadają wbudowane czułe mikrofony o bardzo dobrej jakości dźwięku przez co odtworzenie rozmów jest znacznie łatwiejsze. Ze względu na sposób ukrycia dyktafony mogą być pozostawione w dowolnym pomieszczeniu i w sposób dyskretny rejestrować bez wzbudzania podejrzeń. 

W naszej ofercie można znaleźć dyktafony szpiegowskie ukryte w wielu przedmiotach z którymi mamy styczność na co dzień. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest dyktafon ukryty w pendrive, który posiada wbudowany akumulator i może nagrywać dźwięk nawet do 16 godzin od włączenia. Dostępne są również inne przedmioty z codziennego życia takie jak długopis z dyktafonem, breloczek z mikrofonem, szpiegowski dyktafon ukryty w bransoletce czy chociażby mały dyktafon cyfrowy ukryty w wisiorku dla kobiet. Wszystkie te produkty charakteryzują się doskonałym kamuflażem i dzięki temu pozwalają na zarejestrowanie różnych zdarzeń które możemy w dowolnym momencie odtworzyć.

Profesjonalne dyktafony szpiegowskie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród prywatnych detektywów i rodziców, którzy chcą sprawdzić co dzieje się w ich domach podczas ich nieobecności. 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl