Mini dyktafon DC-08 podsłuch ukryty w pendrive

Kod produktu: DC-08
(230) 4.21666
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy: od 12,90 zł

Podstawowe cechy

 • Jakość dźwięku: 128 Kbps
 • Pamięć wbudowana: 8GB
 • Czas pracy: 16 godzin
 • Format pliku: WAV
 • Czuły mikrofon
Cena: 115,00 zł 115.00
ilość szt.

Opis produktu

Pendrive z ukrytym dyktafonem - mini rejestrator dźwięku 

Dyktafon w pamięci pendrive, nie tylko może służyć jako profesjonalny rejestrator dźwięku ale może również być wykorzystywany do przechowywania danych. Mini dyktafon w pendrive został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Plastikowa obudowa nie rozpada się w rękach jak w przypadku innych podobnych ofert za kilkanaście złotych. Po podłączeniu do komputera urządzenie zachowuje się jak tradycyjny pendrive - mamy dostęp do wbudowanej pamięci i możemy dowolnie kopiować i kasować dane.

Urządzenie nagrywa w sposób ciągły (bez względu na natężenie dźwięku) dzięki temu może zarejestrować nawet szepty z dalszej odległości. Włączenie i wyłączenie dyktafonu odbywa się za pomocą jednego przełącznika - prosta obsługa. Wbudowany akumulator pozwala nagrywać do 16 godzin od uruchomienia. Czas ładowania akumulatora to około 70 minut. Pliki dźwiękowe nagrywane są w formacie WAV.

Mini dyktafon pendrive 8GB

Funkcje mini dyktafonu w pendrive

 • Czuły mikrofon

  Bardzo czuły mikrofon

  Wbudowany bardzo dobrej jakości mikrofon elektretowy (pojemnościowy), który jest w stanie zarejestrować dźwięk bez szumów i zniekształceń z odległości nawet kilku metrów.

 • Czas nagrywania

  Czas pracy na akumulatorze 16 godzin

  Urządzenie po naładowaniu akumulatora jest w stanie pracować do 16 godzin.

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 8GB

  Mini dyktafon posiada wbudowaną pamięć o pojemności 8GB. Przy całej dostępnej pamięci jesteśmy w stanie zapisać maksymalnie 160 godzin nagrań audio.

 • Obudowa pendrive

  Obudowa i wygląd tradycyjnego pendrive

  Obudowa tego dyktafonu wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Do złudzenia przypomina obudowy tradycyjnych pendrive. 

 • Stempel daty i czasu

  Stempel daty i czasu

  W urządzeniu możliwe jest ustawienie aktualnej daty i godziny. Zarejestrowane nagrania będą oznaczone datą i godziną w formie nazwy plików WAV. 

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 110mAh

  Dyktafon w pendrive posiada wbudowany akumulator. Ładowanie akumulatora odbywa się po podłączeniu do portu USB w komputerze lub dowolnej ładowarki z wyjściem USB. Czas ładowania wynosi 70min. O naładowaniu akumulatora informuje nas dioda sygnalizacyjna.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie WAV (128 kbps) 

  Format plików dźwiękowych WAV charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio.

Jak odtworzyć z dyktafonu nagrany materiał

Aby odtworzyć zarejestrowany materiał musimy podłączyć nasz pendrive do komputera. Po podłączeniu uzyskujemy dostęp do wbudowanej pamięci tak jak w przypadku podłączenia dowolnego pendriva. W pamięci wewnętrznej dyktafonu znajduje się folder RECORD, w którym zapisane są nasze nagrania audio w postaci plików WAV. Wybrany plik WAV należy otworzyć w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym zainstalowanym w komputerze lub telefonie. Wybrany materiał możemy dowolnie kopiować i archiwizować np. na dysku w komputerze.

pliki zarejestrowane dyktafonem w pendrive

Edycja nagrań - wzmocnienie dźwięku - redukcja szumu

W zestawie oprogramowanie za pomocą którego możemy zwiększyć funkcjonalność dyktafonu. Przy pomocy oprogramowania jesteśmy w stanie zredukować szumy na nagraniu lub wzmocnić ciche dźwięki, które zostały zarejestrowane z dalszych odległości. W przypadku dyktafonów które nie posiadają funkcji nagrywania po wykryciu dźwięku otrzymujemy materiał w którym w dość znacznej części zarejestrowała się cisza. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest szybkie odnalezienie miejsc w którym dyktafon zarejestrował dźwięki. Możemy również wyciąć odpowiedni fragment nagrania i poddać go obróbce.

program do edycji dźwięku 

Zastosowanie mini dyktafonu

 • dyskretne nagrywanie prowadzonych rozmów na spotkaniu
 • kontrola dzieci
 • monitorowanie i podsłuch pomieszczenia podczas naszej nieobecności

W zestawie

 • mini dyktafon pendrive DC-08
 • instrukcja obsługi w j. polskim
 • opakowanie blister

Specyfikacja techniczna

Wbudowana pamięć 8GB
Wydajność baterii do 16 godzin
Detekcja dźwieku Nie
Redukcja szumów Nie
Odtwarzanie nagrań Nie
Blokada hasłem Nie
Harmonogram nagrań Nie
Format plików WAV
Przepływność bitów 128kbps
Częstotliwość próbkowania 16.0 KHz
Zakres częstotliwości 20 - 20000 Hz
Kodowanie ADPCM (Intel)
Kanały 2 kanały
Czas ładowania 70 min.
Zasilanie akumulator 110mAh
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Wymiary 70 x 21 x 9.4 mm
Waga 13g

Produkty podobne

Opinie o produkcie (3)

24 lipca 2018

Bardzo dobra jakość dźwięku testowałam w pluszowej zabawce którą dałam dziecku do przedszkola. Wyboru nie załuje sprawdził się i mogę polecić.

2 lutego 2019

Super gadżet! Bez problemu można odsłuchać rozmowy prowadzone w pomieszczeniu gdzie zostawiliśmy pendrive. Mały, dyskretny - no szkoda tylko że dioda delikatnie świeci ale ja to zasłoniłem kawałkiem taśmy. Polecam.

26 marca 2019

świetna jakość dźwięku nawet z dalszej odległości bardzo prosty w obsłudze dyktafon jestem zadowolony i dziękuję za udaną transakcję.

Submit
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl