Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

W związku z obecną sytuacją jaka panuje w naszym kraju zgodnie z zaleceniami firm kurierskich czasowo wyłączona zostaje opcja płatności za pomocą gotówki.

Zachęcamy do opłacenia zamówień za pośrednictwem szybkich płatności elektronicznych. Jeśli jest taka możliwość rekomendujemy wybór dostawy do paczkomatu firmy Inpost.

Lokalizator GPS 303G do motocykla

Kod produktu: 76BF-2244C
(22) 3.95454
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny

Podstawowe cechy

 • Wodoszczelna obudowa IP6X
 • Wewnętrzne anteny GSM i GPS
 • Funkcja alarmu z podłączeniem syreny
 • Zdalne unieruchomienie motocykla
 • Darmowa platforma do śledzenia online

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 303G do motocykla

Urządzenie w obudowie wodoszczelnej dzięki temu może być zamontowane w motocyklu lub innym pojeździe typu quad, skuter wodny czy motorówka. Posiada wbudowane anteny GSM i GPS oraz wyprowadzone z obudowy przewody do instalacji elektrycznej. W zestawie z lokalizatorem otrzymasz pilot radiowy do sterowania funkcją alarmu - alarm może być uruchomiony np. przy wykryciu ruchu motocykla lub przy próbie włączenia zapłonu.

Posiadając lokalizator w motocyklu możesz w dowolnym momencie zobaczyć aktualną pozycję na mapie. Wykorzystując przekaźnik który jest w zestawie możesz zdalnie sterować działaniem pompy paliwa i tym samym unieruchomić motocykl.

Lokalizator GPS nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM na całym świecie. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji. Przybliżony koszt utrzymania karty to około 10-20zł rocznie.

Jakie funkcje posiada lokalizator

 • Globalny zasięg

  Globalny zasięg

  System nawigacji satelitarnej GPS umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Wbudowane anteny GPS i GSM

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  W obudowie lokalizatora umieszczone zostały anteny GSM i GPS. Brak zewnętrznych anten w znaczący sposób ułatwia szybki montaż.

 • Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Lokalizacja GPS na żądanie

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS cykliczna

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy urządzenie opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości

  Kontrola prędkości

  GPS Tracker 303G dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać motocykl z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Detekcja ruchu i wstrząsów

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowane numery telefonów

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

 • Wbudowany mikrofon do funkcji podsłuchu

  Mikrofon do funkcji podsłuchu

  Lokalizator motocyklowy może także sprawdzić się w roli podsłuchu GSM, zewnętrzny mikrofon umożliwia podsłuchiwanie otoczenia. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy w dowolnym momencie wysłać do lokalizatora SMS z odpowiednią komendą. Po uruchomieniu funkcji podsłuchu wystarczy zadzwonić na numer karty SIM zamontowanej w lokalizatorze i urządzenie automatycznie odbierze połączenie i uruchomi czuły mikrofon.

 • Zdalna konfiguracja SMS

  Zdalna konfiguracja SMS

  Lokalizator konfiguruje się zdalnie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość jaka dzieli nas od urządzenia w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

Jak zabezpieczyć motocykl wykorzystując funkcję alarmu z możliwością zdalnego unieruchomienia

Aby zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą wystarczy podłączyć przekaźnik (jest w zestawie) i np. sterować odcięciem pompy paliwa. Załączenie i wyłączenie alarmu wykonuje się za pomocą radiowego pilota lub odpowiedniej komendy wysłanej do urządzenia jako wiadomość SMS. W trybie załączonego alarmu gdy motocykl poruszy się lokalizator wysyła wiadomość SMS z informacją, że wykryto ruch. Jeśli do urządzenia będzie podłączona syrena (brak w zestawie) zacznie ona działać aż do momentu gdy alarm nie zostanie wyłączony. W dowolnym momencie można za pomocą komendy SMS zdalnie sterować pracą przekaźnika i unieruchomić pojazd.

Budowa lokalizatora

budowa lokalizatora gps 303g

Schemat podłączenia

schemat podłączenia lokalizatora gps do motocykla 

Zastosowania lokalizatora GPS

 • Zabezpieczenie własnego pojazdu typu motocykl, quad, motorówka, łódź
 • Wynajem wypożyczalnia wszelkich pojazdów 

 • Kontrola pracowników

Sprawdzenie aktualnej pozycji lokalizatora za pomocą dowolnego telefonu

W lokalizatorze zamontowana jest zwykła karta SIM dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu czytaj więcej

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

 

Darmowa platforma GPS - śledzenie i historia przejazdu

Po założeniu konta na darmowej platformie którą otrzymasz po zakupie urządzenia i skonfigurowaniu lokalizatora można monitorować pozycję w czasie rzeczywistym. Platforma dostępna jest z poziomu dowolnego urządzenia komputer, tablet, telefon. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu.

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS 303G
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • pilot radiowy do zdalnego sterowania
 • mikrofon do funkcji podsłuchu GSM
 • przekaźnik do odcięcia zapłonu
 • wiązka przewodów
 • śrubokręt
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

zawartość zestawu z lokalizatorem gps

Specyfikacja techniczna

Moduł GSM CB900
Moduł GPS New Star NS-1315
Czułość GPS -159dBm
Dokładność wskazań GPS 5 m
Czterozakresowy moduł GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Kanały komunikacyjne SMS, GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 45 sekund
Zasilanie akumulator 3.7V 350mAh Li-ion
Napięcie ładowania 12V – 24V
Czas pracy na akumulatorze 24 godziny
Funkcja blokada zapłonu Tak
Śledzenie na żywo (online) Tak
Funkcja podsłuch Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Wodoodporność IP6X
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 96mm x 53mm x 16mm
Waga 70g

Produkty podobne

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl