Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

Lokalizator GPS 306A z interfejsem OBD II

Kod produktu: DAF6-20530
(33) 4.05665
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny

Podstawowe cechy

 • Darmowa platforma do śledzenia online
 • Zasilanie z gniazda OBD II
 • Wbudowane anteny GSM i GPS
 • Monitoring komputera pokładowego OBD II
 • Wbudowany mikrofon - podsłuch GSM
Cena: 240,00 zł 240.00
ilość szt.

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 306A z diagnostyką samochodu przez gniazdo OBD II

To urządzenie to typowy lokalizator do samochodu. Nie wymaga skomplikowanego montażu i dzięki temu każdy jest w stanie podłączyć go samodzielnie. Cały montaż sprowadza się do zainstalowania w urządzeniu karty SIM a następnie włożenia lokalizatora do gniazda OBD II w samochodzie. Dodatkowo wykorzystując gniazdo diagnostyczne OBD II dostajemy kilka bardzo ciekawych informacji o tym co dzieje się z samochodem np. temperatura płynu chłodniczego, obroty silnika a nawet kody błędów bezpośrednio na telefon. Lokalizator GPS nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM na całym świecie. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji i diagnostyki samochodu.

lokalizator gps 306a platforma online

Jakie funkcje posiada lokalizator

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator dzięki zintegrowanym antenom GPS i GSM jest urządzeniem kompaktowym. Nie wymaga podłączenia zewnętrznych anten.

 • diagnostyka samochodu OBD II

  Diagnostyka samochodu przez złącze OBD II

  Urządzenie jest podłączone do gniazda diagnostycznego w samochodzie dlatego bez dodatkowych urządzeń mamy dostęp do informacji z komputera pokładowego samochodu. Gdy komputer w samochodzie wykryje błąd lokalizator automatycznie wyśle powiadomienie na telefon lub serwer. Informacja o błędach wykrytych w samochodzie wysłana przez lokalizator może nas ustrzec przed poważniejszymi usterkami.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Urządzenie konfiguruje się zdalnie za pomocą komend w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość od lokalizatora w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

 • Mikrofon do uruchomienia funkcji podsłuchu

  Wbudowany mikrofon do funkcji podsłuchu

  Lokalizator może posłużyć jako podsłuch GSM, wbudowany mikrofon daje możliwość usłyszeć co dzieje się wewnątrz samochodu. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy w dowolnym momencie wysłać do lokalizatora SMS z odpowiednią komendą. Po uruchomieniu funkcji podsłuchu wystarczy zadzwonić na numer karty SIM zamontowanej w lokalizatorze i urządzenie automatycznie odbierze połączenie i uruchomi czuły mikrofon.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję naszego samochodu. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie samochodu za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować lokalizator aby co określony czas np. 30 sekund wysyłał swoją pozycję na telefon właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną historyczną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar właściciel otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  GPS 306A dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

Budowa lokalizatora GPS 306A

budowa lokalizatora gps 306a

Sprawdzenie aktualnej pozycji lokalizatora za pomocą dowolnego telefonu

W lokalizatorze używamy zwykłej karty SIM dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu czytaj więcej

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer przez 10 lat w języku polskim umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu

Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

darmowa platforma online do śledzenia lokalizatora

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS TK-306A
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

Specyfikacja techniczna

Moduł GSM Simcom SIM900
Moduł GPS SIRF4 chip
Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 30 sekund
Zasilanie akumulator Li-Poly 200 mAh
Czas pracy na akumulatorze do 4 godzin
Aplikacja do śledzenia (online) Tak
Funkcja podsłuch Tak
Zdalne unieruchomienie pojazdu Nie
Wskaźniki LED GPS / GSM
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +70°C
Wymiary 64.5 x 50 x 27 mm
Waga 60g

Produkty podobne

Opinie o produkcie (1)

2 lutego 2019

Najbardziej w tym modelu podoba mi się prostota montażu. Tego czego nie opisuje oferta a co okazało się jest dostępne to możliwość monitorowania samochodu jeśli chodzi o przeglądy serwisowe - można otrzymać powiadomienie na telefon. Urządzenie podaje również kody błędów i informacje o spalaniu - nie zawsze dokładne ale jest możliwość kalibracji więc po zrobieniu kalibracji może i ta funkcja będzie działać prawidłowo. Sama lokalizacja działa bezbłędnie. Aplikacja dołączona na telefon bardzo fajna szybko można sprawdzić pozycję lokalizatora. Szczerze polecam to urządzenie.

Submit

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Przed wprowadzeniem do oferty każdy produkt jest przez nas dokładnie testowany. Tylko gdy jesteśmy pewni że można go polecić wprowadzamy go do sprzedaży.
 • Nasza oferta nie jest największa na rynku - oferujemy tylko sprawdzone, niezawodne i dobrej jakości produkty
 • Nie jesteśmy najtańszym sklepem, ale nasi klienci zawsze są zadowoleni z obsługi i jakości otrzymanych produktów
 • Posiadamy 10 letnie doświadczenie
 • Jesteśmy ekspertami w swojej branży dzięki temu możesz liczyć na wsparcie techniczne (telefonicznie lub email)
 • Na każdy produkt oferujemy 24 miesięczną gwarancję i możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
 • Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy darmowe wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania produktu.

UWAGA:

W ofertach internetowych ogłoszeń można znaleźć bardzo wiele produktów, które na pierwszy rzut oka nie różnią się od siebie niczym poza ceną. Niestety w wielu przypadkach kosztem niskiej ceny obniża się jakość całego produktu. Producenci w Chinach posiadają wiele wersji tak samo wyglądających produktów. Przy niskiej cenie produktu bardzo często stosują tanie podzespoły lub niskiej jakości materiały których na zdjęciach w internecie nikt nie może zweryfikować. Między innymi dlatego przed wprowadzeniem do oferty produktu szukamy producenta i wersji najbardziej optymalnej, która zapewni odpowiednią jakość. Jeśli ważna jest niezawodność i jakość nie warto ryzykować. Często kupując taniej musimy liczyć się z tym, że finalnie kupimy drugi produkt i wtedy zapłacimy znacznie więcej.

Pomagamy dopasować produkt do potrzeb i wymagań klienta - zadzwoń lub napisz do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl