Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

W związku z obecną sytuacją jaka panuje w naszym kraju zgodnie z zaleceniami firm kurierskich czasowo wyłączona zostaje opcja płatności za pomocą gotówki.

Zachęcamy do opłacenia zamówień za pośrednictwem szybkich płatności elektronicznych. Jeśli jest taka możliwość rekomendujemy wybór dostawy do paczkomatu firmy Inpost.

Lokalizator GPS Tracker 104 z długim czasem czuwania

Kod produktu: 122B-20050
(195) 4.09579
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny

Podstawowe cechy

 • Darmowa platforma do śledzenia online
 • Czas czuwania do 90 dni
 • Akumulator 6000mAh
 • Podsłuch GSM
 • Zdalne unieruchomienie samochodu
 • Mocny magnes neodymowy

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 104 z magnesem i długim czasem czuwania

Lokalizator GPS to urządzenie które działa w oparciu o istniejące sieci GSM i satelity GPS. Dzięki temu prostemu urządzeniu w zaledwie kilka chwil możemy ustalić aktualną pozycję naszego pojazdu czy przesyłki. Prezentowany model GPS Tracker 104 wyróżnia się wśród podobnych urządzeń na rynku, kompaktową budową oraz zainstalowanym akumulatorem o pojemności aż 6000mAh. Dla porównania inne wersje tego typu urządzeń zazwyczaj posiadają akumulatory o pojemności 890mAh. Wbudowany w obudowę magnes neodymowy umożliwia montaż lokalizatora w szybki sposób bez specjalistycznych narzędzi i wiedzy.

W naszej ofercie posiadamy najnowszy produkt firmy COBAN lokalizator gps 108 - ten model posiada akumulator o pojemności 10000mAh i jeszcze dłuższy czas pracy nawet do 7 lat.

Aby wykorzystać wszystkie dostępne funkcje jakie daje nam lokalizator GPS musimy zainstalować w urządzeniu kartę SIM (dowolnego operatora) która będzie pozwalała na komunikowanie się z urządzeniem. Karta musi być aktywna i posiadać środki na koncie aby urządzenie mogło nam wysyłać wiadomości.

Urządzenie działa bez abonamentu - prosta instalacja i ogromne możliwości

lokalizator GPS 104 śledzenie na stronie www

Jakie funkcje posiada lokalizator GPS 104

 • Globalny zasięg

  Globalny zasięg

  System nawigacji satelitarnej GPS umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Darmowa platforma do śledzenia lokalizatora w czasie rzeczywistym - 10 lat GRATIS!

  W zestawie otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online gdzie możesz śledzić urządzenie w czasie rzeczywistym na mapie. Dostępna jest darmowa aplikacja w systemie Android i iOS. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Z oprogramowania można korzystać na wszystkich urządzeniach.

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 6000mAh

  GPS Tracker 104 posiada akumulator o pojemności 6000mAh. W trybie czuwania może on pracować nawet do 90 dni. Czas pracy uzależniony jest od częstotliwości wysyłania sygnału oraz od poziomu sygnału GSM - w miejscu gdzie sygnał będzie słaby urządzenie będzie znacznie szybciej rozładowywać akumulator. 

 • Magnes neodymowy

  Magnes neodymowy

  W obudowanie zamontowano mocny magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Wbudowane anteny GPS i GSM

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator GPS 104 posiada wbudowane anteny GSM i GPS. Dodatkowo w zestawie znajdują się anteny zewnętrzne, które możesz wykorzystać jeśli po zamontowaniu lokalizatora będą problemy z utrzymaniem stabilnego sygnału sieci GSM i modułu GPS. W 99% anteny zewnętrzne nie są konieczne.

 • funkcja podsłuch GSM

  Funkcja podsłuch GSM

  Urządzenie można wykorzystać jako podsłuch GSM, posiada wbudowany mikrofon który umożliwia nasłuch otoczenia. Wystarczy wysłać komendę SMS o treści "monitor123456" a następnie zadzwonić na numer karty SIM którą włożyliśmy do lokalizatora.

 • zabezpieczenie samochodu

  Zdalne odcięcie pompy paliwa

  W zestawie znajduje się przekaźnik i wiązka przewodów, którą możesz wykorzystać aby zdalnie za pomocą telefonu mieć możliwość unieruchomienia samochodu lub maszyny. Przekaźnik może rozłączyć obwód zasilania pompy paliwa i samochód lub maszyna zostanie automatycznie zatrzymana. Wystarczy wysłać do lokalizatora wiadomość sms o treści "stop123456".

 • Lokalizacja GPS na żądanie

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możesz sprawdzić aktualną pozycję urządzenia. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem www do Google Maps. Śledzenie za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS cykliczna

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możesz zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Po zaprogramowaniu wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia gdy urządzenie opuści dany obszar administrator otrzyma powiadomienie w formie wiadomości SMS.

 • Kontrola prędkości

  Kontrola prędkości

  GPS Tracker 104 dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić rzeczywistą prędkość z jaką aktualnie się porusza. Administrator urządzenia może określić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z z urządzeniem. Jeśli lokalizator wykryje wyższą prędkość administrator otrzyma powiadomienie.

 • Detekcja ruchu i wstrząsów

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator GPS 104 poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowane numery telefonów

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

 • Powiadomienie o niskim poziomie baterii

  Powiadomienie o niskim poziomie baterii

  Gdy bateria w urządzeniu osiągnie minimalny poziom lokalizator wyśle do wcześniej zaprogramowanego numeru telefonu wiadomość SMS o niskim poziomie baterii. 

 • Zdalna konfiguracja SMS

  Zdalna konfiguracja SMS

  GPS Tracker 104 konfiguruje się zdalnie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość jaka dzieli nas od urządzenia w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

Jak zabezpieczyć samochód wykorzystując możliwość zdalnego unieruchomienia pojazdu

Lokalizator po podłączeniu do samochodu możemy wykorzystać jako zabezpieczenie przed kradzieżą wystarczy podłączyć przekaźnik (jest w zestawie) i np. sterować odcięciem pompy paliwa. Sterowanie przekaźnikiem odbywa się zdalnie za pomocą wysłania wiadomości SMS do lokalizatora. Zatrzymanie pojazdu jeśli jest w ruchu nastąpi dopiero w momencie gdy pojazd będzie się poruszał z prędkością poniżej 20km/h. W każdej chwili można za pomocą komendy SMS sterować pracą przekaźnika.

Zastosowania lokalizatora GPS

 • Wynajem samochodów / zarządzanie flotami itp

 • Zabezpieczenie dzieci / osób starszych / niepełnosprawnych / zwierząt itp

 • Kontrola pracowników

 • Śledzenie osób/obiektów również do wykorzystania w kryminalistyce

 • Śledzenie przesyłek

 • Zabezpieczenie własnego samochodu na wypadek kradzieży

zabezpieczenie samochodu w lokalizator GPS

wymiary lokalizatora gps 104

Sprawdzenie aktualnej pozycji lokalizatora za pomocą dowolnego telefonu

W lokalizatorze używamy karty SIM (dowolnego operatora) dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu czytaj więcej

pozycja lokalizatora gps w telefonie

Dostęp do serwera w języku polskim umożliwiającego monitorowanie w czasie rzeczywistym bez żadnych dodatkowych opłat

Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

oprogramowanie lokalizatora gps tracker 104

oprogramowanie lokalizatora gps tracker 104

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS Tracker 104
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • zewnętrzna antena GSM i GPS
 • ładowarka sieciowa 230V
 • ładowarka samochodowa 12-24V
 • przekaźnik do blokady zapłonu lub pompy
 • silikonowe etui do zabezpieczenia urządzenia przy montażu w samochodzie
 • wiązka przewodów do podłączenia na stałe w instalacji 12V
 • szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim i j. angielskim

akcesoria w zestawie z lokalizatorem

Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Zadzwoń: 886-158-832, pon.- pt.: 9:00 - 18:00

SZYBKIE ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE

Specyfikacja techniczna

Czułość GPS -159dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
Kanały komunikacyjne SMS, GPRS
Antena GPS zintegrowana / opcjonalna anteny zewnętrzne
Antena GSM zintegrowana / opcjonalna anteny zewnętrzne
Czas uruchomienia 60 sekund
Zasilanie akumulator Li-Poly 6000 mAh
Napięcie ładowania 5V (interfejs miniUSB)
Czas pracy na akumulatorze do 90 dni w trybie czuwania
Pobór prądu w trybie czuwania 1.8 mA
Funkcja blokada zapłonu Tak
Śledzenie na żywo (online) Tak
Funkcja podsłuch Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 94mm*60mm*38mm
Waga 300g

Produkty podobne

Opinie o produkcie (10)

20 stycznia 2016

Jetem zadowolona z produktu

27 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam ten model u mnie po zamontowaniu w samochodzie działa 3 tygodnie bez ładowania co przy poprzednim modelu było niemożliwe. Jakość wykonania jest bardzo dobra nie zdarzło mi się żeby przestał działać.

8 sierpnia 2017

Bardzo dziekuje za pomoc w konfiguracji, byly problemy z uruchomieniem i dzialaniem na stronie www ale po kontakcie ze sklepem udalo mi sie wszystko skonfigurowac. Sprzedawca z pamieci podawal mi komendy do wyslania pelen szacun! Jesli bede potrzebowal kolejnego lokalizatora z pewnoscia kupie go u was. Dziekuje!

7 grudnia 2017

Kupowałem już kilka tych lokalizatorów w różnych miejsach i ogólnie działają bardzo dobrze to co mnie zaskoczyło pozytywnie to wiedza sprzedawcy i jego pomoc w odpowiedniej konfiguracji. Zazwyczaj musiałem się męczyć z ustawieniami dla klienta i konfigurować a tutaj bez problemu dostałem urządzenie gotowe do działania i skonfigurowane za co bardzo dziękuję! Jeśli będę miał kupić kolejne urządzenie to na pewno w tym sklepie.

6 marca 2018

Szukałem urządzenia do lokalizacji swojego samochodu na wszelki wypadek i zależało mi na prostym montażu. Ten model jest bardzo prosty w podłączeniu włożyłem kartę i mogę już sprawdzać pozycję swojego samochodu. Na duże uznanie zasługuje Pan Sławomir który bez żadnych problemów wytłumaczył mi łopatologicznie jak mam z tego korzystać. Bardzo dziękuję za miłą współpracę.

8 maja 2018

Na swoim koncie miałem już dziesiątki tych urządzeń i z różnym skutkiem działały. Te lokalizatory gps są bardzo tanie i w sumie trudno jest oczekiwać od nich cudów ale okazało się że gdy są konfigurowane przez osoby znające się na tym to nie jest aż tak źle. Zamówiłem w tym sklepie jedno urządzenie z dodatkową opcją konfiguracji i puki co pracuje na tym urządzeniu bez żadnych niespodzianek jeśli będzie tak dalej to na pewno kolejne urządzenie też zamówię skonfigurowane przez ten sklep.

7 czerwca 2018

Po prześledzeniu sprzętu na rynku padło na 104. Tego właśnie szukałem, super sprzęt. Nie potrzebowałem korzystać z wszystkich funkcji więc działa bez zasilania z akumulatora. W mim aucie na własnym zasilaniu min 4 tygodnie bez ładowania (na razie 3 m-ce). Fachowa pomoc od sprzedawcy. Polecam sprzęt i sklep.

4 grudnia 2018

Potrzebowałam urządzenia do sprawdzenia swojego partnera ale zupełnie się na tym nie znałam i trafiłam przypadkowo na stronę tego sklepu. Bardzo BARDZO dziękuję za pomoc i ludzkie podejście do mojego problemu. Pan zaproponował, że wszystko dla mnie skonfiguruje i dostanę gotowe do działania urządzenia. Dostałam wszystko gotowe do pracy z dokładną instrukcją jak mam dalej z tego korzystać. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję i każdemu kto będzie miał podobny problem będę Pana polecać. Pozdrawiam.

4 lutego 2019

Kupiłem do maszyn budowlanych i mogę polecić. Prosty montaż i tak jak poprzednicy pisali dostałem gotowe do działania z aplikacją urządzenie. Włożyłem kartę i mam podgląd w telefonie. Kontakt z obsługą sklepu wzorowy. Na każde pytanie wyczepująca odpowiedź plus kilka wskazówek od sprzedawcy jak lokalizator ustawić. Tak powinno się dzisiaj kupować w internecie. Pełen profesjonalizm!

19 lipca 2019

Zdecydowanie polecam jestem bardzo zadowolona jako GPS lokalizator super naduży plus natomiast jeśli chodzi o nasłuch z tym gorzej słabo słychać trzeba byłoby do tego mówić z metra dwóch praktycznie nic nie słychać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl