Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 88 615-88-32

Czas realizacji zamówień

Czas, w którym otrzymasz swoją przesyłkę zależy od czasu potrzebnego nam na jej przygotowanie oraz czasu dostarczenia paczki przez pocztę lub kuriera.

Na przygotowanie i wysłanie Twojego zamówienia potrzebujemy od kilku do kilkunastu godzin. Zamówienia złożone (i potwierdzone) do godziny 15:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia (pod warunkiem dostępności towaru). Zamówienia złożone (i potwierdzone) po godzinie 15:00 realizowane są następnego dnia roboczego.

Po wysłaniu zamówienia, czas oczekiwania zależy już tylko od wybranej przez Ciebie metody dostawy.

  • Jeśli wybierzesz przesyłkę kurierską, paczka powinna dotrzeć na drugi dzień po wysłaniu jej przez nas.

  • Jeśli wybierzesz przesyłkę do paczkomatów, paczka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 48h po wysłaniu jej przez nas.
  • Jeśli wybierzesz przesyłkę pocztą polską, paczka może dotrzeć do Ciebie w ciągu 2-5 dni

Prosimy jednak pamiętaj, że podawany czas realizacji i dostarczenia zamówienia dotyczy dni roboczych. Zatem Twoje zamówienie złożone np. w piątkowy czy sobotni wieczór lub w niedzielę, wyślemy w poniedziałek.

Trochę inaczej jest z zamówieniami przedpremierowymi oraz produktami na zamówienie (posiadającymi status 1-X dni). W takim przypadku, zamówienie możesz złożyć już dzisiaj, jednak paczkę wyślemy dopiero w chwili, kiedy wybrany przez Ciebie produkt zostanie dostarczony do naszego magazynu przez dystrybutora. Warto więc zwrócić uwagę na datę wysyłki podawaną na karcie produktu :).

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl