Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 88 615-88-32

Kamera rejestrator samochodowy DOD LS430W GPS WDR Full HD

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 699,00 zł 699.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.87779 (Ilość ocen: 4)
Producent: -
Kod produktu: 1A18-664A2

Opis

Kamera samochodowa DOD LS430W z wbudowanym modułem GPS 5hz

Aktualnie ten model nie jest już produkowany - zapraszamy do zapoznania się z ofertą najnowszej wersji kamery samochodowej DOD LS470W

Rejestrator samochodowy DOD LS430W to jedna z najbardziej dopracowanych kamer firmy DOD-Tech. Jest to kontynuacja sprawdzonych rozwiązań z poprzednich modeli znakomitej sześcioelementowej szklanej optyki i systemu WDR (Wide Dynamic Range), który zrewolucjonizował rynek kamer samochodowych. W modelu LS430W zastosowano najnowszy procesor TioTech A8, który gwarantuje zapis wspaniałej jakości filmów w rozdzielczości 1920x1080 Full HD z kompresją H.264. Dzięki takiemu rozwiązaniu kamera DOD LS430W wyróżnia się na tle konkurencji znakomitą jakością filmów nagrywanych w trudnych warunkach nocnych. W rejestratorze zastosowano również niezawodny ultra szybki wbudowany moduł GPS, który umożliwia zapisywanie trasy GPS oraz prędkości z odświeżaniem 5x na sekundę. W efekcie na wyświetlaczu kamery uzyskujemy płynne najbardziej dokładne wskazania aktualnej prędkości.

menu kamery samochodowej DOD LS430W

Rejestrator jazdy DOD LS430W obsługuje karty pamięci micro SD do 64GB dostępne w naszej ofercie, przy ustawieniach nagrywania w rozdzielczości Full HD urządzenie zapisze około 8,5 godzin materiału wysokiej jakości.

Oprogramowanie kamery z menu w języku polskim umożliwia dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb klienta. Kilka najciekawszych opcji dostępnych w menu to:

 • możliwość włączenia / wyłączenia modułu GPS

 • możliwość włączenia / wyłączenia zapisu prędkości w materiale wideo

 • możliwość włączenia / wyłączenia zapisu współrzędnych GPS w materiale wideo

 • możliwość ustawienia własnego tekstu który będzie widoczny w materiale wideo (np. numer tablic rejestracyjnych)

 • możliwość ustawienia dozwolonej prędkości
 • możliwość ustawienia opcji przypominającej o konieczności zrobienia przerwy w czasie jazdy

 • manualna korekcja ekspozycji obrazu EV (-3 / +3)

 • blokowanie dostępu do ustawień i menu kamery za pomocą hasła (opcja idealna dla samochodów firmowych)

budowa kamery samochodowej DOD LS430W

Zaawansowana technologia WDR (Wide Dynamic Range) to innowacyjna technologia która sprawia, że kamera nagrywając w trudnych warunkach w nocy uzyskuje znacznie lepszą jakość wideo. Polega to na tym że przetwornik dwukrotnie skanuje dany obraz z różnymi ustawieniami ekspozycji a następnie łączy dwa w ten sposób uzyskane obraz w jedną ramkę filmu.

system WDR w kamerze samochodowej DOD LS430W

Filmy zarejestrowane kamerą samochodową DOD LS430W
Aby zobaczyć filmy w optymalnej jakości proszę włączyć tryb pełny ekran oraz wybrać jakość HD

Najważniejsze zalety kamery samochodowej DOD LS430W:

2.7'' panoramiczny ekran 16:9

2.7'' TFT LCD panoramiczny ekran z podświetleniem LED zapewnia krystalicznie czysty obraz oraz wygodę przy ustawianiu opcji w menu kamery samochodowej. Niezastąpiony w trybie podglądu umożliwiając przeglądanie filmów zarejestrowanych na karcie pamięci.

Zapis video z prędkością 60 klatek / s

Kamera samochodowa DOD LS430W posiada możliwość nagrywania filmów w trybie 60 klatek /s w rozdzielczości 1280x720 HD. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zarejestrowany materiał na drodze nawet w przypadku dynamicznych scen będzie miał bardzo dobrą jakość i ostrość.

 

Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Mobilny rejestrator trasy DOD LS430W High Definition wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu do utworzenia doskonałej jakości nagrań video w nocy. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowane technologie kompresji obrazu H.264, aby zapewnić znacznie dłuższy czas nagrywania.

Opatentowany krótki uchwyt montażowy - szybki montaż i demontaż

Opatentowany uchwyt z możliwością szybkiego uwalniania jest łatwy do demontażu i ponownego montażu. Połączenie kamery w uchwycie można łatwo skorygować umożliwiając ustawienie rejestratora samochodowego w idealnej pozycji.

 

Automatyczne zabezpieczenie plików w razie kolizji - G-sensor

Rejestrator jazdy DOD LS430W wyposażony został w czujnik grawitacyjny G-Sensor. W razie wypadku lub kolizji czujnik wykryje gwałtowny ruch samochodu i automatycznie zabezpieczy aktualny plik przed usunięciem. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie będą usuwane przez opcję nadpisywania.

 

Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu

Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 10 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

 

Obiektyw szerokokątny 140 stopni

Rejestrator samochodowy DOD LS430W posiada szerokokątny obiektyw dzięki temu obszar zarejestrowany przez kamerę jest bardzo szeroki. Pozwala to na zapis wszystkiego co dzieje się przed maską samochodu, obraz nie jest zniekształcony.

 

Przycisk do zabezpieczenia pliku przed nadpisaniem

Jeśli kamera samochodowa zarejestruje film w którym doszło do kolizji lub wypadku i chcemy mieć pewność że dany materiał video nie zostanie skasowany możemy wcisnąć odpowiedni przycisk w urządzeniu i dany plik zostanie zablokowany na karcie pamięci. Tak zabezpieczonego pliku nie da się usunąć z poziomu kamery, można to zrobić tylko za pomocą programu DOD Player.

 

Funkcja aparat cyfrowy 12 Mega pixels

Rejestrator samochodowy DOD LS4300W posiada funkcję aparatu cyfrowego umożliwiającą wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości maksymalnie 4000 x 3000 (12 Mpix).

 

Zautomatyzowany proces zapisu audio-video

Po podłączeniu zasilania kamera DOD LS430W automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)

Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. W tym modelu możemy ustawić długość plików na 1 / 3 / 5 minut lub całkowicie wyłączyć tryb nadpisywania. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.

GPS logger z Google Maps

Mobilny rejestrator jazdy DOD LS430W jako jeden z nielicznych tego typu urządzeń odbiera sygnał GPS i rejestruje "Czas", "Datę", "Prędkość", "Współrzędne GPS" w tym samym czasie. Za pośrednictwem oprogramowania dołączonego do kamery filmy i pozycja na mapie Google mogą być odtwarzane na jednym ekranie. Jest to bardzo wygodna funkcja szczególnie dla firm transportowych.

Transmisja audio wideo przez interfejs HDMI

Wbudowany w urządzenie interfejs HDMI (High Definition Multimedia Interface) może zapewnić przepustowość transmisji danych do 5Gbps, może przesyłać sygnał audio i wysokiej rozdzielczości sygnał wideo bez kompresji. Technologia HDMI nie tylko zapewnia wyraźny obraz, ale także znacznie upraszcza instalację systemu kina domowego ze względu na transmisję audio wideo w tym samym kablu.

Aktualna prędkość wyświetlana na ekranie LCD urządzenia

Prędkość z jaką aktualnie się poruszasz będzie wyświetlana na ekranie monitora w urządzeniu. Funkcję tą można włączyć lub wyłączyć w menu urządzenia.

 

Ostrzeżenie o przekroczeniu dozwolonej prędkości

Kamera samochodowa umożliwia ustawienie dozwolonej prędkości z jaką kierowca powinien się poruszać. Prędkość mierzona jest na podstawie sygnału GPS.

System monitorowania koncentracji kierowcy

Zmęczenie kierowcy zwiększa ryzyko wypadku. Dlatego w rejestratorze przydatny może okazać się system monitorowania koncentracji kierowcy. System ten kontroluje poziom zmęczenia kierowcy, sygnalizując ikonką ostrzegawczą, że należy odpocząć.

Dołączone do zestawu oprogramowanie pozwala na odtworzenie zarejestrowanego materiału wideo wraz z graficzną prezentacją wszystkich zapisanych parametrów tj. wskazania prędkości, współrzędne GPS, kompas, odczyt z czujnika G-Sensor który w razie kolizji umożliwia dokładną analizę przyczyny wypadku.

program DOD Player dołączony do kamery DOD LS430W

Ważnym elementem który ma wpływ na eksploatację kamery samochodowej jest budowa i sposób montażu. Kamera samochodowa LS430W dzięki swojej budowie umożliwia montaż w okolicach lusterka wstecznego w taki sposób aby nie rzucała się w oczy, w zestawie z urządzeniem znajdują się dwa uchwyty jeden na taśmę 3M oraz drugi mocowany do szyby na przyssawkę. Nowy opatentowany przez firmę DOD uchwyt umożliwia bezproblemowy szybki montaż i demontaż kamery. 

montaz kamery samochodowej DOD LS430W

Rejestrator jazdy DOD LS430W posiada wbudowany wyświetlacz 2.7" LCD dzięki, któremu będziesz w stanie w dogodnej sytuacji przedstawić swoją wersję wydarzeń policji lub sprawcy wypadku. Po obejrzeniu nagrania policjant nie będzie miał wątpliwości czyją winę wpisać do protokołu. Sprawca wobec takiego nagrania będzie mniej oporny w przyjęciu winy za zdarzenie podczas spisywania oświadczenia. Nie trać czasu na szukanie świadków i dowodzenie przed sądem swojej niewinności, rozstrzygaj sprawę na swoją korzyść na gorąco!

duży wyświetlacz 2.7 LCD w rejestratorze samochodowym DOD LS430W

Dlaczego warto mieć rejestrator samochodowy DOD LS430W?

 • Zapis potencjalnych dowodów kolizji

 • Jako rejestrator zapisy trasy w samochodach pracowników

 • Zapis przebytej trasy

 • Jest to niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia  z datą, godziną oraz dźwiękiem)
 • Monitoring transportowanego ładunku

 • Kontrola rodzicielska

 • W służbach porządkowych i ochroniarskich

 • W przedsiębiorstwach przewozowych

 • oraz wiele innych

zestaw akcesoriów w rejestratorze samochodowym DOD LS430W

W zestawie:

 • kamera samochodowa DOD LS430W

 • krótki uchwyt samochodowy z przyssawką

 • dodatkowy uchwyt montowany na mocną taśmę 3M
 • zasilacz samochodowy 12-24V

 • przewód HDMI

 • przewód USB
 • instrukcja obsługi w języku polskim

 • karta gwarancyjna 24 miesiące (dla konsumentów) 12 miesięcy (dla firm)

 • oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent

Dane techniczne

Przetwornik obrazu 3 Mega pixels CMOS
Chipset TioTech A8
Przysłona F1.6
Kąt widzenia 32
G-Sensor 1
Moduł GPS Tak
Ekran LCD 2.7" LTPS TFT LCD
Rozdzielczość wideo 1920x1080 (30fps), 1280x720 (60fps), 1280x720 (30fps), 640x480 (30fps)
Format wideo / kodek 39
Format pliku MOV
Zapis z dwóch kamer Nie
Detekcja ruchu Tak
Nagrywanie w nocy Technologia WDR
Kompensacja ekspozycji -3 / +3
Balans bieli Automatyczny
Język menu Polski
Wbudowany głośnik i mikrofon Tak
Nośnik pamięci Zewnetrzna: gniazdo kart microSD max. 64GB
Porty mini USB 2.0 / HDMI / AV-OUT
Zasilanie DC 12-24V
Akumulator wewnętrzny, Li-ion 500mAh
Wymiary 112.4 x 65 x 32.8 mm
Waga 97g

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

16 czerwca 2014

Czytałem wiele na temat tej kamery ale nie przypuszczałem że jest to aż tak dobra kamera. Miałem do tej pory Mio 338 które uważałem za bardzo dobry rejestrator do samochodu ale po obejrzeniu filmów z LS430W nie żałuję wydanych pieniędzy. Produkt tak jak opisują daje radę i w dzień i w nocy. Obsługa sklepu super pomocna w razie czego zawsze można dowiedzieć się czegoś o urządzeniach które sprzedają. Nie zawiodłem się polecam.

18 czerwca 2014

Kupilismy dwie kamery do firmowych samochodow ktore jezdza i weryfikuja oznakowanie pionowe. Obraz jest bardzo ostry i do naszych zadan kamery sprawdzily sie idealnie. Dziekujemy za mozliwosc przetestowania kamery, nie bylismy przekonani do tych kamer jednak po pierwszych testach jestesmy pewni ze w firmie pojawia sie kolejne kamery firmy DOD. Zdecydowanie najlepsza kamera jaka mielismy okazje testowac.

25 czerwca 2014

Dowiedziałem się od znajomego że w tym sklepie można kupić kamery DOD i wybrałem ten model. Jestem mega zadowolony. Dla mnie najważniejsza była jakość wideo żeby można było w razie czego odczytać numery tablic. Testuję tą kamerkę od miesiąca i przy okazji udało mi się pare fajnych filmików zarejestrować obraz bardzo dobrej jakości. Trochę problematyczne jest wyjmowanie karty z kamery bo trzeba się nagimnastykować ale ogólnie żadnych problemów. Szczerze polecam!

9 lipca 2014

Kupiłam ten rejestrator dla mojego męża bo bardzo zależało mi na tym aby urządzenie nagrywało filmy bardzo dobrej jakości. Byłam ukierunkowana na kamerę zupełnie innego producenta jednak po rozmowie z konsultantem sklepu zdecydowałam się na ten model.Mój małżonek początkowo nic nie mówił był zaskoczony, że to inna kamera niż się spodziewał jednak po obejrzeniu filmów z kamery jest mega zadowolony. Przy każdej możliwej okazji chwali się znajomym nową "zabawką". Szczerze polecam ten model i ten sklep - jeśli przyjdzie mi wybierać kolejny prezent dla męża z pewnością tutaj zadzwonię. Pozdrawiam Justyna z Warszawy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl