Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

Podsłuch GSM z mini kamerą

Kod produktu: BCDB-48872
(27) 4.00149
Dostępność: spodziewana dostawa

Podstawowe cechy

 • Podsłuch GSM z czułym mikrofonem
 • Nagrywa filmy
 • Nagrywa dźwięk
 • Lokalizacja GSM
 • Zasięg mikrofonu do 10 metrów

Opis produktu

MINI PODSŁUCH PLUSKWA GSM Z KAMERĄ

Nagrywa filmy i dźwięk na kartę Micro SD

Najmniejszy lokalizator na rynku

Działanie 24/h po podłączeniu do ładowania

 

podsłuch GSM z mini kamerą 

 

Zasięg urządzenia - cały świat!

 
Urządzenie może być wykorzystywane jako:
- monitoring domu, samochodu, firmy etc.
- lokalizator cennych przedmiotów, pojazdów
 

Bardzo skuteczne narzędzie do monitorowania pomieszczenia przez sieć komórkową GSM umożliwia prowadzenie zdalnego podsłuchu z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci GSM. Wystarczy zadzwonić z autoryzowanego numeru telefonu na numer karty SIM użytej w module, aby aktywować podsłuch. Czuły mikrofon zbiera dźwięki w otoczeniu i jest w stanie wychwycić rozmowę z odległości kilku metrów. Dzięki temu możliwy jest podsłuch głosowy na żywo w każdym momencie z dowolnego miejsca. Alternatywnie można aktywować nagrywanie i zapisać wszystkie dźwięki. GF-08 to nie tylko podsłuch - urządzenie ma wbudowaną mini kamerę, która umożliwia nagrywanie filmów i robienie zdjęć na żądanie.

Mini podsłuch GSM jest banalnie prosty w obsłudze - wystarczy włożyć do urządzenia kartę SIM dowolnego operatora (bez kodu PIN) a następnie z dowolnego telefonu wykonać połączenie telefoniczne na numer karty SIM włożonej do urządzenia. Urządzenie automatycznie po 1-2 sygnałach odbierze połączenie i uruchomi bardzo czułe mikrofony dzięki którym będziemy bardzo dokładnie słyszeć co dzieje się w otoczeniu urządzenia.

Jedną z najistotniejszych funkcji podsłuchu jest funkcja detekcji dźwięku - urządzenie samo oddzwoni do nas w chwili wykrycia dźwięku w otoczeniu. Jest to o tyle wygodne, że nie musimy sami prowadzić ciągłego nasłuchu, aby sprawdzić czy coś dzieje się w miejscu pozostawienia pluskwy. Funkcja ta przydaje się również w przypadku ochrony mienia. Jeśli pozostawimy to urządzenie w naszym domu, z chwilą gdy ktoś wejdzie do domu urządzenie zadzwoni do nas, niezależnie gdzie w danym momencie się znajdujemy.

Detekcję dźwięku możemy dowolnie konfigurować - włączyć i wyłączyć kiedy chcemy. 

 

Zerowe koszty obsługi

Urządzenie nie posiada blokady SIMLOCK więc można użyć dowolnej karty SIM (Play, Plus GSM, T-Mobile, Orange itd.). Ponadto większość operatorów posiada usługę "darmowego numeru" lub "darmowych minut" - po wybraniu numeru który jest zainstalowany w urządzeniu - nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów związanych z połączeniem! Koszty obsługi są zerowe!

Funkcja robienia zdjęć

W dowolnym momencie możemy wysłać odpowiedniego sms-a na numer karty sim znajdującej się w urządzeniu. Spowoduje to wykonanie zdjęcia przez podsłuch i zapisanie go na karcie pamięci. Aby otworzyć zdjęcie należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąć kartę micro SD.

Funkcja nagrywania wideo

W dowolnym momencie możemy wysłać odpowiedniego sms-a na numer karty sim znajdującej się w urządzeniu. Spowoduje to nagranie kilku minutowego filmu i zapisanie go na karcie micro SD. Aby odtworzyć nagranie należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąc kartę micro SD.

Funkcja nagrywania audio

W dowolnym momencie mamy możliwość wysłania również odpowiedniego sms-a, który spowoduje nagranie kilku minut dźwięku. Aby odtworzyć nagrany materiał, należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąc kartę micro SD.

Funkcja lokalizacji urządzenia

Funkcja lokalizacji urządzenia- funkcja ta jest zależna od operatorów sieci telefonii komórkowej. Usługa udostępniana przez Orange, Plusa oraz T-Mobile pozwala na lokalizację karty SIM w oparciu o nadajniki GSM - pozwala to na użycie urządzenia jako prostego lokalizatora pojazdów. Przy tego typu lokalizacji ( GSM ) dokładność namierzania nie jest duża. Po wysłaniu sms-a z odpowiednią komendą aktualne położenie karty SIM a tym samym np. pojazdu otrzymujemy jako SMS z linkiem do mapy. 

Budowa urządzenia:

 podsłuch z lokalizacją GSM

Konfiguracja podsłuchu z mini kamerą  za pomocą sms-ów dająca możliwość podsłuchu, możliwość wysyłania zdjęć i nagrywania na odległość sprawia że jest ono dość proste w obsłudze. A fakt iż prócz pracy na wbudowanym akumulatorze, może dodatkowo pracować na zasilaniu z sieci elektrycznej dzięki zasilaczowi dołączonemu do kompletu, dodatkowo, czyni je najlepszym podsłuchem w swojej klasie.

 

W zestawie

 • Miniaturowy podsłuch pluskwa GSM

 • Kabel USB

 • Ładowarka sieciowa (wtyczka EU)

 • Instrukcja obsługi w j. polskim

Specyfikacja techniczna

Obsługiwane pasma GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Kompatybilne karty pełnowymiarowe karty SIM / GSM
Blokada SIM-lock brak blokady (karta SIM dowolnego operatora bez kodu PIN)
Detekcja dźwięku Tak
Detekcja ruchu Nie
Czas pracy w trybie podsłuchu 2-3 godz.
Czas pracy w trybie czuwania 7 dni
Podłączenie do stałego zasilania Tak
Funkcja lokalizacji GSM Tak
Funkcja wykonywania połączeń Tak (urządzenie zadzwoni po wykryciu dźwięku)
Liczba mikrofonów 1
Zasięg mikrofonu 10 metrów
Zasilanie 5V
Waga 15g
Wymiary 40 x 23x 114 mm
Gwarancja 12 miesięcy

Produkty podobne

Opinie o produkcie (0)

Submit

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Przed wprowadzeniem do oferty każdy produkt jest przez nas dokładnie testowany. Tylko gdy jesteśmy pewni że można go polecić wprowadzamy go do sprzedaży.
 • Nasza oferta nie jest największa na rynku - oferujemy tylko sprawdzone, niezawodne i dobrej jakości produkty
 • Nie jesteśmy najtańszym sklepem, ale nasi klienci zawsze są zadowoleni z obsługi i jakości otrzymanych produktów
 • Posiadamy 10 letnie doświadczenie
 • Jesteśmy ekspertami w swojej branży dzięki temu możesz liczyć na wsparcie techniczne (telefonicznie lub email)
 • Na każdy produkt oferujemy 24 miesięczną gwarancję i możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
 • Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy darmowe wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania produktu.

UWAGA:

W ofertach internetowych ogłoszeń można znaleźć bardzo wiele produktów, które na pierwszy rzut oka nie różnią się od siebie niczym poza ceną. Niestety w wielu przypadkach kosztem niskiej ceny obniża się jakość całego produktu. Producenci w Chinach posiadają wiele wersji tak samo wyglądających produktów. Przy niskiej cenie produktu bardzo często stosują tanie podzespoły lub niskiej jakości materiały których na zdjęciach w internecie nikt nie może zweryfikować. Między innymi dlatego przed wprowadzeniem do oferty produktu szukamy producenta i wersji najbardziej optymalnej, która zapewni odpowiednią jakość. Jeśli ważna jest niezawodność i jakość nie warto ryzykować. Często kupując taniej musimy liczyć się z tym, że finalnie kupimy drugi produkt i wtedy zapłacimy znacznie więcej.

Pomagamy dopasować produkt do potrzeb i wymagań klienta - zadzwoń lub napisz do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl