Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

W związku z obecną sytuacją jaka panuje w naszym kraju zgodnie z zaleceniami firm kurierskich czasowo wyłączona zostaje opcja płatności za pomocą gotówki.

Zachęcamy do opłacenia zamówień za pośrednictwem szybkich płatności elektronicznych. Jeśli jest taka możliwość rekomendujemy wybór dostawy do paczkomatu firmy Inpost.

Podsłuch GSM z mini kamerą

Kod produktu: BCDB-48872
(18) 4.00223
Dostępność: spodziewana dostawa

Podstawowe cechy

  • Podsłuch GSM z czułym mikrofonem
  • Nagrywa filmy
  • Nagrywa dźwięk
  • Lokalizacja GSM
  • Zasięg mikrofonu do 10 metrów

Opis produktu

MINI PODSŁUCH PLUSKWA GSM Z KAMERĄ

Nagrywa filmy i dźwięk na kartę Micro SD

Najmniejszy lokalizator na rynku

Działanie 24/h po podłączeniu do ładowania

 

podsłuch GSM z mini kamerą 

 

Zasięg urządzenia - cały świat!

 
Urządzenie może być wykorzystywane jako:
- monitoring domu, samochodu, firmy etc.
- lokalizator cennych przedmiotów, pojazdów
 

Bardzo skuteczne narzędzie do monitorowania pomieszczenia przez sieć komórkową GSM umożliwia prowadzenie zdalnego podsłuchu z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci GSM. Wystarczy zadzwonić z autoryzowanego numeru telefonu na numer karty SIM użytej w module, aby aktywować podsłuch. Czuły mikrofon zbiera dźwięki w otoczeniu i jest w stanie wychwycić rozmowę z odległości kilku metrów. Dzięki temu możliwy jest podsłuch głosowy na żywo w każdym momencie z dowolnego miejsca. Alternatywnie można aktywować nagrywanie i zapisać wszystkie dźwięki. GF-08 to nie tylko podsłuch - urządzenie ma wbudowaną mini kamerę, która umożliwia nagrywanie filmów i robienie zdjęć na żądanie.

Mini podsłuch GSM jest banalnie prosty w obsłudze - wystarczy włożyć do urządzenia kartę SIM dowolnego operatora (bez kodu PIN) a następnie z dowolnego telefonu wykonać połączenie telefoniczne na numer karty SIM włożonej do urządzenia. Urządzenie automatycznie po 1-2 sygnałach odbierze połączenie i uruchomi bardzo czułe mikrofony dzięki którym będziemy bardzo dokładnie słyszeć co dzieje się w otoczeniu urządzenia.

Jedną z najistotniejszych funkcji podsłuchu jest funkcja detekcji dźwięku - urządzenie samo oddzwoni do nas w chwili wykrycia dźwięku w otoczeniu. Jest to o tyle wygodne, że nie musimy sami prowadzić ciągłego nasłuchu, aby sprawdzić czy coś dzieje się w miejscu pozostawienia pluskwy. Funkcja ta przydaje się również w przypadku ochrony mienia. Jeśli pozostawimy to urządzenie w naszym domu, z chwilą gdy ktoś wejdzie do domu urządzenie zadzwoni do nas, niezależnie gdzie w danym momencie się znajdujemy.

Detekcję dźwięku możemy dowolnie konfigurować - włączyć i wyłączyć kiedy chcemy. 

 

Zerowe koszty obsługi

Urządzenie nie posiada blokady SIMLOCK więc można użyć dowolnej karty SIM (Play, Plus GSM, T-Mobile, Orange itd.). Ponadto większość operatorów posiada usługę "darmowego numeru" lub "darmowych minut" - po wybraniu numeru który jest zainstalowany w urządzeniu - nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów związanych z połączeniem! Koszty obsługi są zerowe!

Funkcja robienia zdjęć

W dowolnym momencie możemy wysłać odpowiedniego sms-a na numer karty sim znajdującej się w urządzeniu. Spowoduje to wykonanie zdjęcia przez podsłuch i zapisanie go na karcie pamięci. Aby otworzyć zdjęcie należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąć kartę micro SD.

Funkcja nagrywania wideo

W dowolnym momencie możemy wysłać odpowiedniego sms-a na numer karty sim znajdującej się w urządzeniu. Spowoduje to nagranie kilku minutowego filmu i zapisanie go na karcie micro SD. Aby odtworzyć nagranie należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąc kartę micro SD.

Funkcja nagrywania audio

W dowolnym momencie mamy możliwość wysłania również odpowiedniego sms-a, który spowoduje nagranie kilku minut dźwięku. Aby odtworzyć nagrany materiał, należy podłączyć urządzenie do komputera lub wyjąc kartę micro SD.

Funkcja lokalizacji urządzenia

Funkcja lokalizacji urządzenia- funkcja ta jest zależna od operatorów sieci telefonii komórkowej. Usługa udostępniana przez Orange, Plusa oraz T-Mobile pozwala na lokalizację karty SIM w oparciu o nadajniki GSM - pozwala to na użycie urządzenia jako prostego lokalizatora pojazdów. Przy tego typu lokalizacji ( GSM ) dokładność namierzania nie jest duża. Po wysłaniu sms-a z odpowiednią komendą aktualne położenie karty SIM a tym samym np. pojazdu otrzymujemy jako SMS z linkiem do mapy. 

Budowa urządzenia:

 podsłuch z lokalizacją GSM

Konfiguracja podsłuchu z mini kamerą  za pomocą sms-ów dająca możliwość podsłuchu, możliwość wysyłania zdjęć i nagrywania na odległość sprawia że jest ono dość proste w obsłudze. A fakt iż prócz pracy na wbudowanym akumulatorze, może dodatkowo pracować na zasilaniu z sieci elektrycznej dzięki zasilaczowi dołączonemu do kompletu, dodatkowo, czyni je najlepszym podsłuchem w swojej klasie.

 

W zestawie

  • Miniaturowy podsłuch pluskwa GSM

  • Kabel USB

  • Ładowarka sieciowa (wtyczka EU)

  • Instrukcja obsługi w j. polskim

Specyfikacja techniczna

Obsługiwane pasma GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Kompatybilne karty pełnowymiarowe karty SIM / GSM
Blokada SIM-lock brak blokady (karta SIM dowolnego operatora bez kodu PIN)
Detekcja dźwięku Tak
Detekcja ruchu Nie
Czas pracy w trybie podsłuchu 2-3 godz.
Czas pracy w trybie czuwania 7 dni
Podłączenie do stałego zasilania Tak
Funkcja lokalizacji GSM Tak
Funkcja wykonywania połączeń Tak (urządzenie zadzwoni po wykryciu dźwięku)
Liczba mikrofonów 1
Zasięg mikrofonu 10 metrów
Zasilanie 5V
Waga 15g
Wymiary 40 x 23x 114 mm
Gwarancja 12 miesięcy

Produkty podobne

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl