Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 88 615-88-32

Polityka prywatności

Szanujemy Twoją prywatność

Aby dokonać zakupów w naszym sklepie musisz nam przekazać pewne dane osobowe, dane te są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia. Potrzebujemy wyłącznie takich danych które umożliwią nam realizację i potwierdzenie zamówienia.

Twoje dane są bezpieczne

Sklep www.nais.net.pl został stworzony w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i oprogramowanie, którego podstawą jest bezpieczeństwo. Twoje dane osobowe są bezpiecznie przechowywane na naszym serwerze i nikomu nie udostępniane. Dodatkowo Twoje dane osobowe są zapisywane i przetrzymywane w programie księgowym w celu wystawienia odpowiednich dokumentów sprzedaży.

Nie przekazujemy nikomu Twoich danych

Sklep www.nais.net.pl nie sprzedaje, ani w żaden inny sposób nie udostępnia Twoich danych podmiotom trzecim. Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

Masz wgląd w swoje dane

W każdej chwili kontaktując się z nami możesz dowiedzieć sie jakie Twoje prywatne dane posiadamy, możesz je również zmienić lub usunąć z naszej bazy.

Pytania, problemy?

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów prosimy o kontakt z nami. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziesz na stronie kontakt, możesz też wysłać do nas zapytanie z poziomu przeglądarki poprzez formularz kontaktowy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl