Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

Lokalizator GPS 108 czas czuwania do 3 lat

Kod produktu: 594E-92405
(195) 4.15179
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny

Podstawowe cechy

 • Darmowa platforma do śledzenia online
 • Wewnętrzne anteny GSM i GPS
 • Mocny duży magnes neodymowy
 • Akumulator 10000mAh
 • Praca według harmonogramu
Cena: 359,00 zł 359.00
ilość szt.

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 108B z akumulatorem 10000mAh

To urządzenie to następca bardzo dobrego lokalizatora GPS 104. Nowsza wersja została wyposażona w większy akumulator o pojemności 10000mAh oraz czujnik anty sabotażowy. Dzięki zastosowaniu tak dużego akumulatora lokalizator może pracować na baterii w trybie harmonogramu nawet do 3 lat. Prosty montaż sprawia, że ten lokalizator sprawdzi się znakomicie w samochodach, łodziach, maszynach budowlanych i innych pojazdach. Urządzenie do działania wymaga zainstalowania aktywnej karty SIM dowolnego operatora. Nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji.

lokalizator gps 108 platforma online

Jakie funkcje posiada lokalizator

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS. Urządzenie po zakupie wymaga odpowiedniej konfiguracji która nie jest wliczona w cenę.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator dzięki zintegrowanym antenom GPS i GSM jest urządzeniem kompaktowym. Nie wymaga podłączenia zewnętrznych anten.

 • Obudowa z magnesem neodymowym

  Magnes neodymowy

  W obudowie lokalizatora zamontowano mocniejszy i większy magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Wbudowany akumulator o dużej pojemności

  Akumulator o pojemności 10000mAh

  Bardzo dużej pojemności akumulator w połączeniu z odpowiednio skonfigurowanym programem umożliwia czas czuwania nawet to 3 lat.

 • Długi czas pracy lokalizatora

  Czas czuwania na akumulatorze do 3 lat

  Akumulator o pojemności 10000mAh daje możliwość bardzo długiego czasu czuwania bez potrzeby ładowania. Lokalizator GPS 108B sprawdzi się dzięki temu idealnie jako zabezpieczenie samochodu, maszyn budowlanych i innych pojazdów.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Urządzenie konfiguruje się zdalnie za pomocą komend w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość od lokalizatora w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

 • praca lokalizatora według harmonogramu

  Praca według harmonogramu

  Jeśli lokalizator ma pełnić funkcję zabezpieczającą możesz zaprogramować urządzenie aby włączało się np. 1 raz na dobę lub np. co 3 dni i wysyłało swoją pozycję na telefon lub na serwer. W takim ustawieniu lokalizator ma całkowicie wyłączony moduł GSM i GPS nie emituje żadnych sygnałów. Włącza się tylko o określonych porach, wysyła swoją pozycję i ponownie wyłącza. Dzięki temu nie będzie możliwe wykrycie lokalizatora przez detektory czy skanery. W trym trybie lokalizator może pracować na baterii nawet do 3 lat.

 • Alarm anty sabotażowy

  Alarm anty sabotażowy

  Zamontowany w urządzeniu czujnik pełni rolę zabezpieczenia na wypadek zdjęcia lokalizatora. Gdy lokalizator zostanie zdemontowany właściciel urządzenia otrzyma krótką wiadomość SMS.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  GPS 108B dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Czujnik ruchu w lokalizatorze

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

Czas czuwania na akumulatorze

 • zawsze online: 10000 / 31mA / 24h = 13 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM oraz czujnik wstrząsów: 10000 * 0.9 / 1.9mA / 24h = 197 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM: 10000 * 0.9 / 1.9mA / 24h = 197 dni
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów: 10000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = 3 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów lub harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = 3 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = 3 lata

Informacje o czasie pracy i poborze energii pochodzą z danych od producenta.

Jak zbudowany jest lokalizator GPS

budowa lokalizatora gps 108

Sprawdzenie pozycji lokalizatora za pomocą wiadomości SMS 

Urządzenie wyjęte z pudełka skonfigurowane jest do pracy w trybie wysyłania swojej pozycji jako wiadomość SMS. Aby rozpocząć pracę z lokalizatorem wystarczy zainstalować w nim kartę SIM i włożyć go np. do samochodu lub dla testów pozostawić poza budynkiem. Znając numer telefonu tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz tą funkcjonalność ograniczyć możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu, które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule jak sprawdzić pozycję lokalizatora GPS z dowolnego telefonu

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Sprawdzenie lokalizatora na darmowej platformie online dostępnej na dowolnym urządzeniu (komputer / telefon / tablet)

Urządzenie fabrycznie nie jest skonfigurowane do pracy w trybie online. W ustawieniach fabrycznych lokalizator możemy śledzić za pomocą wiadomości SMS. Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

W zestawie

 • lokalizator GPS Tracker TK-108B
 • kabel USB -> micro USB
 • wiązka przewodów do podłączenia w instalacji 12V
 • przekaźnik
 • dostęp do darmowej platformy online
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

Specyfikacja techniczna

Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 30 sekund
Zasilanie akumulator Li-Poly 10000 mAh
Napięcie ładowania 5V (interfejs micro USB)
Czas pracy na akumulatorze do 3 lat w trybie czuwania
Pobór prądu w trybie czuwania 0.24mA
Aplikacja do śledzenia (online) Tak
Funkcja podsłuch Nie
Zdalne unieruchomienie pojazdu Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Wodoodporność IP66
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 106mm x 63mm x 37.5mm
Waga 343g
Gwarancja 24 miesiące dla konsumentów | 12 miesięcy dla firm

Produkty podobne

Opinie o produkcie (6)

26 lipca 2018

Kupowałem wcześniej model 104 bo sprawdził się i działał długo ale sprzedawca namawiał mnie do przetestowania modelu TK108 bo obiecywał że ten jest w stanie podziałać nawet kilka miesięcy. Powiem tak jestem w szoku bo używam tego modelu od marca w trybie online do sprawdzania samochodu dostawczego i jak do tej pory nie ładowałem akumulatora a po sprawdzeniu statusu urządzenie pokazuje jeszcze 60% baterii KOSMOS :) działa już 4 miesiące co przy modelu 104 nie było możliwe. Różnica w cenie do czasu działania żadna więc jak dla mnie od dzisiaj TK108. Dziękuję że mnie namówił Pan na ten model. Pozdrawiam.

4 września 2018

Z zasady w to co podają producenci i sprzedawcy w opisach technicznych nie wierzę bo zazwyczaj mija się to daleko z rzeczywistością ale ten lokalizator gps mega mocno zaskoczył mnie pozytywnie. Korzystałem już z tego typu sprzętu nieco tańszego i zawsze było podobnie albo krótki czas pracy albo problemy z lokalizacją. Ten model testuję dopiero miesiąc ale już widzę że ma olbrzymie możliwości jeśli chodzi o czas pracy na akumulatorze. Na ogromny plus zasługuje jakość wykonania tego urządzenia oraz jego prosty montaż, wystarczy tylko włożyć kartę SIM i lokalizator już działa. Jak dla mnie rewelacja. Pozdrowienia z Warszawy.

11 września 2018

Zdecydowałam się na zakup tego modelu po rozmowie ze sprzedawcą bo zależało mi na lokalizowaniu samochodu online przez minimum miesiąc na baterii. Ten lokalizator jeździ w samochodzie już 2 miesiąc i nadal działa. Bardzo dziękuję za skonfigurowanie lokalizatora do działania online, nie musiałam się zagłębiać w instrukcję bo dostałam gotowe do działania urządzenie. Dlatego z czystym sumieniem polecam i produkt i sklep.

12 lutego 2019

Bardzo dziękuję za pomoc w ustawieniach lokalizatora. Dostałem od sklepu instrukcję ale ponieważ nie miałem nigdy do czynieniani z takimi urządzeniami to nie bardzo wiedziałem co mam zrobić. Zadzwoniłem do sklepu i miły Pan można powiedzieć poprowadził mnie "za rękę". Mam urządzenie ktróre mogę teraz śledzić w telefonie na aplikacji. Super urządzenie i super sklep. Jeszcze raz dziękuję.

26 lutego 2019

Pierwszy raz spotkałem się z tak uprzejmą obsługą w sklepie. Lokalizator posiada dość dużo opcji więc dla mnie po przeczytaniu instrukcji była to czarna magia. Zadzowniłem do sklepu i poprosiłem o pomoc przy ustawieniu urządzenia i ku mojemu zaskoczeniu obsługa sklepu wyjaśniła mi wszystkie moje wątpliwości. Niestety w dzisiejszych czasach to nie jest normą a szkoda. Zazwyczaj jak kupiłeś to radź sobie sam. Jestem zadowolony z wyboru sklepu i urządzenia. Działa zgodnie z opisem. Pozdrawiam

18 kwietnia 2019

Nie myślałam że będzie mi takie urządzenie w życiu potrzebne. Jednak bez niego nie dowiedziałabym się wielu rzeczy o moim partnerze. Bardzo dziękuję Panu Sławomirowi za empatię i zrozumienie, telefonicznie pomógł mi to urządzenie odpowiednio ustawić. U mnie ten sklep ma ogromny dług wdzięczności. Pozdrawiam

Submit

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Przed wprowadzeniem do oferty każdy produkt jest przez nas dokładnie testowany. Tylko gdy jesteśmy pewni że można go polecić wprowadzamy go do sprzedaży.
 • Nasza oferta nie jest największa na rynku - oferujemy tylko sprawdzone, niezawodne i dobrej jakości produkty
 • Nie jesteśmy najtańszym sklepem, ale nasi klienci zawsze są zadowoleni z obsługi i jakości otrzymanych produktów
 • Posiadamy 10 letnie doświadczenie
 • Jesteśmy ekspertami w swojej branży dzięki temu możesz liczyć na wsparcie techniczne (telefonicznie lub email)
 • Na każdy produkt oferujemy 24 miesięczną gwarancję i możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
 • Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy darmowe wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania produktu.

UWAGA:

W ofertach internetowych ogłoszeń można znaleźć bardzo wiele produktów, które na pierwszy rzut oka nie różnią się od siebie niczym poza ceną. Niestety w wielu przypadkach kosztem niskiej ceny obniża się jakość całego produktu. Producenci w Chinach posiadają wiele wersji tak samo wyglądających produktów. Przy niskiej cenie produktu bardzo często stosują tanie podzespoły lub niskiej jakości materiały których na zdjęciach w internecie nikt nie może zweryfikować. Między innymi dlatego przed wprowadzeniem do oferty produktu szukamy producenta i wersji najbardziej optymalnej, która zapewni odpowiednią jakość. Jeśli ważna jest niezawodność i jakość nie warto ryzykować. Często kupując taniej musimy liczyć się z tym, że finalnie kupimy drugi produkt i wtedy zapłacimy znacznie więcej.

Pomagamy dopasować produkt do potrzeb i wymagań klienta - zadzwoń lub napisz do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl