Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

W związku z obecną sytuacją jaka panuje w naszym kraju zgodnie z zaleceniami firm kurierskich czasowo wyłączona zostaje opcja płatności za pomocą gotówki.

Zachęcamy do opłacenia zamówień za pośrednictwem szybkich płatności elektronicznych. Jeśli jest taka możliwość rekomendujemy wybór dostawy do paczkomatu firmy Inpost.

Lokalizator GPS 108 czas czuwania do 7 lat

Kod produktu: 594E-92405
(164) 4.18859
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny

Podstawowe cechy

 • Darmowa platforma do śledzenia online
 • Wewnętrzne anteny GSM i GPS
 • Mocny duży magnes neodymowy
 • Akumulator 10000mAh
 • Praca według harmonogramu

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 108 z akumulatorem 10000mAh

To urządzenie to następca bardzo dobrego lokalizatora GPS 104. Nowsza wersja została wyposażona w większy akumulator o pojemności 10000mAh oraz czujnik anty sabotażowy. Dzięki zastosowaniu tak dużego akumulatora lokalizator może pracować na baterii w trybie harmonogramu nawet do 7 lat. Prosty montaż sprawia, że ten lokalizator sprawdzi się znakomicie w samochodach, łodziach, maszynach budowlanych i innych pojazdach. Urządzenie do działania wymaga zainstalowania aktywnej karty SIM dowolnego operatora. Nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji.

lokalizator gps 108 platforma online

Jakie funkcje posiada lokalizator

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator dzięki zintegrowanym antenom GPS i GSM jest urządzeniem kompaktowym. Nie wymaga podłączenia zewnętrznych anten.

 • Obudowa z magnesem neodymowym

  Magnes neodymowy

  W obudowie lokalizatora zamontowano mocniejszy i większy magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Wbudowany akumulator o dużej pojemności

  Akumulator o pojemności 10000mAh

  Bardzo dużej pojemności akumulator w połączeniu z odpowiednio skonfigurowanym programem umożliwia pracę bez zasilania nawet to 7 lat.

 • Długi czas pracy lokalizatora

  Czas pracy na akumulatorze do 7 lat

  Akumulator o pojemności 10000mAh daje możliwość bardzo długiego czasu pracy bez potrzeby ładowania. Lokalizator GPS 108 sprawdzi się dzięki temu idealnie jako zabezpieczenie samochodu, maszyn budowlanych i innych pojazdów.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Urządzenie konfiguruje się zdalnie za pomocą komend w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość od lokalizatora w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

 • praca lokalizatora według harmonogramu

  Praca według harmonogramu

  Jeśli lokalizator ma pełnić funkcję zabezpieczającą możesz zaprogramować urządzenie aby włączało się np. 1 raz na dobę lub np. co 3 dni i wysyłało swoją pozycję na telefon lub na serwer. W takim ustawieniu lokalizator ma całkowicie wyłączony moduł GSM i GPS nie emituje żadnych sygnałów. Włącza się tylko o określonych porach, wysyła swoją pozycję i ponownie wyłącza. Dzięki temu nie będzie możliwe wykrycie lokalizatora przez detektory czy skanery. W trym trybie lokalizator może pracować na baterii nawet do 7 lat.

 • Alarm anty sabotażowy

  Alarm anty sabotażowy

  Zamontowany w urządzeniu czujnik pełni rolę zabezpieczenia na wypadek zdjęcia lokalizatora. Gdy lokalizator zostanie zdemontowany właściciel urządzenia otrzyma krótką wiadomość SMS.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  GPS 108 dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Czujnik ruchu w lokalizatorze

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

Czas pracy na akumulatorze i pobór energii

 • zawsze online: 10000 * 0.9 / 4.5mA / 24h = 43 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM oraz czujnik wstrząsów: 10000 * 0.9 / 2.1mA / 24h = 178 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM: 10000 * 0.9 / 2mA / 24h = 187 dni
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów: 10000 * 0.85 / 0.24mA / 24h / 365 = 4 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów lub harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.24mA / 24h / 365 = 4 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.14mA / 24h / 365 = 6.9 lat

Informacje o czasie pracy i poborze energii pochodzą z danych od producenta.

Jak zbudowany jest lokalizator GPS

budowa lokalizatora gps 108

Aktualna pozycja lokalizatora w dowolnym telefonie

W lokalizatorze używamy zwykłej karty SIM dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną w czasie rzeczywistym pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz tą funkcjonalność ograniczyć możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu, które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule jak sprawdzić pozycję lokalizatora GPS z dowolnego telefonu

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer przez 10 lat w języku polskim umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu

Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

W zestawie

 • lokalizator GPS Tracker TK-108
 • kabel USB -> micro USB
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

Specyfikacja techniczna

Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 30 sekund
Zasilanie akumulator Li-Poly 10000 mAh
Napięcie ładowania 5V (interfejs micro USB)
Czas pracy na akumulatorze do 7 lat w trybie czuwania
Pobór prądu w trybie czuwania 0.24mA
Funkcja blokada zapłonu Tak
Śledzenie na żywo (online) Tak
Funkcja podsłuch Nie
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Wodoodporność IP66
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 106mm x 63mm x 37.5mm
Waga 343g
Gwarancja 24 miesiące dla konsumentów | 12 miesięcy dla firm

Produkty podobne

Opinie o produkcie (6)

26 lipca 2018

Kupowałem wcześniej model 104 bo sprawdził się i działał długo ale sprzedawca namawiał mnie do przetestowania modelu TK108 bo obiecywał że ten jest w stanie podziałać nawet kilka miesięcy. Powiem tak jestem w szoku bo używam tego modelu od marca w trybie online do sprawdzania samochodu dostawczego i jak do tej pory nie ładowałem akumulatora a po sprawdzeniu statusu urządzenie pokazuje jeszcze 60% baterii KOSMOS :) działa już 4 miesiące co przy modelu 104 nie było możliwe. Różnica w cenie do czasu działania żadna więc jak dla mnie od dzisiaj TK108. Dziękuję że mnie namówił Pan na ten model. Pozdrawiam.

4 września 2018

Z zasady w to co podają producenci i sprzedawcy w opisach technicznych nie wierzę bo zazwyczaj mija się to daleko z rzeczywistością ale ten lokalizator gps mega mocno zaskoczył mnie pozytywnie. Korzystałem już z tego typu sprzętu nieco tańszego i zawsze było podobnie albo krótki czas pracy albo problemy z lokalizacją. Ten model testuję dopiero miesiąc ale już widzę że ma olbrzymie możliwości jeśli chodzi o czas pracy na akumulatorze. Na ogromny plus zasługuje jakość wykonania tego urządzenia oraz jego prosty montaż, wystarczy tylko włożyć kartę SIM i lokalizator już działa. Jak dla mnie rewelacja. Pozdrowienia z Warszawy.

11 września 2018

Zdecydowałam się na zakup tego modelu po rozmowie ze sprzedawcą bo zależało mi na lokalizowaniu samochodu online przez minimum miesiąc na baterii. Ten lokalizator jeździ w samochodzie już 2 miesiąc i nadal działa. Bardzo dziękuję za skonfigurowanie lokalizatora do działania online, nie musiałam się zagłębiać w instrukcję bo dostałam gotowe do działania urządzenie. Dlatego z czystym sumieniem polecam i produkt i sklep.

12 lutego 2019

Bardzo dziękuję za pomoc w ustawieniach lokalizatora. Dostałem od sklepu instrukcję ale ponieważ nie miałem nigdy do czynieniani z takimi urządzeniami to nie bardzo wiedziałem co mam zrobić. Zadzwoniłem do sklepu i miły Pan można powiedzieć poprowadził mnie "za rękę". Mam urządzenie ktróre mogę teraz śledzić w telefonie na aplikacji. Super urządzenie i super sklep. Jeszcze raz dziękuję.

26 lutego 2019

Pierwszy raz spotkałem się z tak uprzejmą obsługą w sklepie. Lokalizator posiada dość dużo opcji więc dla mnie po przeczytaniu instrukcji była to czarna magia. Zadzowniłem do sklepu i poprosiłem o pomoc przy ustawieniu urządzenia i ku mojemu zaskoczeniu obsługa sklepu wyjaśniła mi wszystkie moje wątpliwości. Niestety w dzisiejszych czasach to nie jest normą a szkoda. Zazwyczaj jak kupiłeś to radź sobie sam. Jestem zadowolony z wyboru sklepu i urządzenia. Działa zgodnie z opisem. Pozdrawiam

18 kwietnia 2019

Nie myślałam że będzie mi takie urządzenie w życiu potrzebne. Jednak bez niego nie dowiedziałabym się wielu rzeczy o moim partnerze. Bardzo dziękuję Panu Sławomirowi za empatię i zrozumienie, telefonicznie pomógł mi to urządzenie odpowiednio ustawić. U mnie ten sklep ma ogromny dług wdzięczności. Pozdrawiam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl