Infolinia czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.  Zadzwoń (+48) 886-158-832

Lokalizator GPS 108 czas czuwania do 7 lat

Kod produktu: 594E-92405
(4.66/5) 4.6553
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny
Kosz dostawy: od 8,99 zł

Podstawowe cechy

 • Darmowa platforma do śledzenia online
 • Wewnętrzne anteny GSM i GPS
 • Mocny duży magnes neodymowy
 • Akumulator 10000mAh
 • Praca według harmonogramu

Opis produktu

Lokalizator GPS 108 z akumulatorem 10000mAh

Najnowsza wersja to następca bardzo dobrego lokalizatora GPS 104. Nowsza wersja została wyposażona w większy akumulator o pojemności 10000mAh oraz czujnik anty sabotażowy. Ten model sprawdzi się znakomicie jako lokalizator do samochodu, maszyn budowlanych i innych pojazdów. Urządzenie do działania wymaga zainstalowania aktywnej karty SIM dowolnego operatora. Nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji.

lokalizator gps 108 platforma online

Najważniejsze funkcje lokalizatora GPS 108

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg lokalizatora

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator dzięki zintegrowanym antenom GPS i GSM jest urządzeniem kompaktowym. Nie wymaga podłączenia zewnętrznych anten.

 • Obudowa z magnesem neodymowym

  Magnes neodymowy

  W obudowie lokalizatora zamontowano mocniejszy i większy magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Wbudowany akumulator o dużej pojemności

  Akumulator o pojemności 10000mAh

  Bardzo dużej pojemności akumulator w połączeniu z odpowiednio skonfigurowanym programem umożliwia pracę bez zasilania nawet to 7 lat.

 • Długi czas pracy lokalizatora

  Czas pracy na akumulatorze do 7 lat

  Akumulator o pojemności 10000mAh daje możliwość bardzo długiego czasu pracy bez potrzeby ładowania. Lokalizator GPS 108 sprawdzi się dzięki temu idealnie jako lokalizator do samochodu, maszyn budowlanych i innych pojazdów.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Urządzenie konfiguruje się zdalnie za pomocą komend w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość od lokalizatora w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

 • praca lokalizatora według harmonogramu

  Praca według harmonogramu

  Jeśli lokalizator ma pełnić funkcję zabezpieczającą pojazd czy przesyłkę możesz zaprogramować urządzenie aby włączało się np. 1 raz na dobę lub np. co 3 dni i wysyłało swoją pozycję na telefon lub na serwer. W takim ustawieniu lokalizator ma całkowicie wyłączony moduł GSM i GPS nie emituje żadnych sygnałów. Włącza się tylko o określonych porach, wysyła swoją pozycję i ponownie wyłącza.

 • Alarm anty sabotażowy

  Alarm anty sabotażowy

  Zamontowany w urządzeniu czujnik pełni rolę zabezpieczenia na wypadek zdjęcia lokalizatora. Gdy lokalizator zostanie zdemontowany właściciel urządzenia otrzyma krótką wiadomość SMS.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  GPS 108 dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Czujnik ruchu w lokalizatorze

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

Czas pracy na akumulatorze i pobór energii

 • zawsze online: 10000 * 0.9 / 4.5mA / 24h = 83 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM oraz czujnik wstrząsów: 10000 * 0.9 / 2.1mA / 24h = 178 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM: 10000 * 0.9 / 2mA / 24h = 187 dni
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów: 10000 * 0.85 / 0.24mA / 24h / 365 = 4 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów lub harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.24mA / 24h / 365 = 4 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.14mA / 24h / 365 = 6.9 lat

Budowa lokalizatora GPS 108

budowa lokalizatora gps 108

W jaki sposób sprawdzić pozycję lokalizatora za pomocą telefonu?

Wystarczy zadzwonić na numer karty SIM zainstalowanej w urządzeniu, następnie lokalizator odbierze połączenie i automatycznie wyśle do nas wiadomość SMS. W wiadomości otrzymasz współrzędne geograficzne lokalizatora GPS, prędkość, datę i godzinę oraz poziom naładowania akumulatora. Dodatkowo w wiadomości znajduje się link do Google Maps. Jeśli w telefonie mamy dostęp do internetu możemy na ekranie wyświetlić mapę na której będzie dokładnie zaznaczona pozycja naszego lokalizatora.

jak za pomocą telefonu sprawdzić pozycję lokalizatora GPS

W zestawie

 • lokalizator GPS Tracker TK-108
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • zasilacz sieciowy ładowarka
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

Specyfikacja techniczna

Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 30 sekund
Zasilanie akumulator Li-Poly 10000 mAh
Napięcie ładowania 5V (interfejs micro USB)
Pobór prądu w trybie czuwania 0.24mA
Funkcja blokada zapłonu Nie
Śledzenie na żywo (online) Tak
Funkcja podsłuch Tak
Czas pracy na akumulatorze do 7 lat w trybie czuwania
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Wodoodporność IP66
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 106mm x 63mm x 37.5mm
Waga 343g

Produkty podobne

Opinie o produkcie (3)

26 lipca 2018

Kupowałem wcześniej model 104 bo sprawdził się i działał długo ale sprzedawca namawiał mnie do przetestowania modelu TK108 bo obiecywał że ten jest w stanie podziałać nawet kilka miesięcy. Powiem tak jestem w szoku bo używam tego modelu od marca w trybie online do sprawdzania samochodu dostawczego i jak do tej pory nie ładowałem akumulatora a po sprawdzeniu statusu urządzenie pokazuje jeszcze 60% baterii KOSMOS :) działa już 4 miesiące co przy modelu 104 nie było możliwe. Różnica w cenie do czasu działania żadna więc jak dla mnie od dzisiaj TK108. Dziękuję że mnie namówił Pan na ten model. Pozdrawiam.

4 września 2018

Z zasady w to co podają producenci i sprzedawcy w opisach technicznych nie wierzę bo zazwyczaj mija się to daleko z rzeczywistością ale ten lokalizator gps mega mocno zaskoczył mnie pozytywnie. Korzystałem już z tego typu sprzętu nieco tańszego i zawsze było podobnie albo krótki czas pracy albo problemy z lokalizacją. Ten model testuję dopiero miesiąc ale już widzę że ma olbrzymie możliwości jeśli chodzi o czas pracy na akumulatorze. Na ogromny plus zasługuje jakość wykonania tego urządzenia oraz jego prosty montaż, wystarczy tylko włożyć kartę SIM i lokalizator już działa. Jak dla mnie rewelacja. Pozdrowienia z Warszawy.

11 września 2018

Zdecydowałam się na zakup tego modelu po rozmowie ze sprzedawcą bo zależało mi na lokalizowaniu samochodu online przez minimum miesiąc na baterii. Ten lokalizator jeździ w samochodzie już 2 miesiąc i nadal działa. Bardzo dziękuję za skonfigurowanie lokalizatora do działania online, nie musiałam się zagłębiać w instrukcję bo dostałam gotowe do działania urządzenie. Dlatego z czystym sumieniem polecam i produkt i sklep.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl