Opcje przeglądania
Aplikacja na telefon
Funkcja podsłuch
Zdalne unieruchomienie pojazdu

Lokalizatory GPS do śledzenia samochodu i osób

Lokalizatory GPS to urządzenia dzięki którym możemy w prosty sposób zlokalizować naszą przesyłkę, osobę czy samochód. Zasada działania lokalizatorów GPS jest bardzo prosta. Urządzenie za mocą modułu GPS namierza swoją pozycję a następnie wysyła ją w formie wiadomości SMS na telefon użytkownika lub w formie pakietu danych na zewnętrzny serwer. Lokalizator GPS można monitorować dosłownie wszędzie - wystarczy tylko dostęp do sieci GSM lub internetu.

W kategorii lokalizatory GPS można znaleźć kilka modeli które w zależności od przeznaczenia różnią się budową i możliwościami. Są urządzenia małe osobiste takie jak GPS Tracker 102 oraz urządzenia przystosowane do montażu w samochodzie takie jak model GPS Tracker 103. Jeśli poszukujesz lokalizatora do śledzenia samochodu, który wytrzyma kilka tygodni bez ładowania koniecznie zapoznaj się z naszym hitem GPS Tracker 108B. Aby zabezpieczyć motocykl warto zainteresować się lokalizatorem GPS Tracker 311C

Zastanawiasz się jak wybrać lokalizator GPS do swojego pojazdu lub floty pojazdów? Skontaktuj się z nami a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić fachowej porady i pomóc w doborze odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy!

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl